مبدل حرارتی استخری

در هر کاربرد در مورد گرمایش و سرمایش سیال، ایده دستیابی به حداکثر بهره وری انرژی و عملکرد قابل اعتماد به فناوری ایده آل و انتخاب مناسب برای شرایط خاص شما منتهی می شود. در طول سال‌ها، فناوری مبدل حرارتی استخری صفحه‌ای و محصولات سفارشی‌سازی شده و برنامه‌های کاربردی خاص مطابق با نیازهای مختلف مشتریان خود را توسعه داده است. ما اکنون جامع‌ترین گزینه‌های مبدل حرارتی صفحه‌ای را به کاربران صنعتی ارائه می‌کنیم تا طیف وسیعی از نیازها را برآورده کنیم، چه واحد کامل یا قطعات یدکی جایگزین. با تجربه ای که ما و شرکای جهانی ما از راه حل های عملی پروژه به دست آورده ایم، می توانیم بسته مشاوره مهندسی، خدمات و پشتیبانی محصول بهینه را به شما ارائه دهیم.
مبدل حرارتی استخری صفحه ای استاندارد بین المللی را به همه مشتریان صنعتی ارائه می دهد. محصولات دارای استانداردهای مدیریت، کلاس دریایی و فراساحلی و یورو، آمریکا هستند.
مبدل حرارتی استخری برای انتقال حرارت از یک محیط به رسانه دیگر استفاده می شود. این رسانه ها ممکن است گاز، مایع یا ترکیبی از هر دو باشند. محیط ممکن است برای جلوگیری از اختلاط توسط یک دیوار جامد از هم جدا شود یا ممکن است در تماس مستقیم باشد. مبدل‌های حرارتی می‌توانند با انتقال گرما از سیستم‌هایی که نیازی به آن نیست به سیستم‌های دیگری که می‌توانند به طور مفید از آن استفاده کنند، کارایی انرژی سیستم را بهبود بخشند.

به عنوان مثال، گرمای اتلاف در اگزوز یک توربین گازی مولد الکتریسیته را می توان از طریق یک مبدل حرارتی به جوشاندن آب منتقل کرد تا یک توربین بخار را برای تولید برق بیشتر به حرکت درآورد (این اساس فناوری توربین گازی سیکل ترکیبی است).

یکی دیگر از کاربردهای رایج مبدل های حرارتی، پیش گرم کردن سیال سرد ورودی به سیستم فرآیند گرم شده با استفاده از گرمای سیال داغ خروجی از سیستم است. این باعث کاهش انرژی ورودی لازم برای گرم کردن سیال ورودی به دمای کار می شود
منبع

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *