پروژکتور استخری

استخر خود را با طیف مهیج راه حل های پروژکتور استخری روشن کنید

ما طیفی ضروری از نورپردازی استخر زیر آب شامل برخی از محبوب‌ترین اتصالات نوری مانند نور پرتو مهر و موم شده استاندارد یا چراغ جدید «تغییر سریع» پروژکتور استخری ، گزینه‌هایی برای روشنایی LED زیر آب، بسیاری از لامپ‌ها، لوازم یدکی و لوازم جانبی را در اختیار داریم. اگر نمی توانید چیزی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید، لطفاً با خط تلفن فنی ما تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما کمک کنیم تا اجزای روشنایی مورد نیاز خود را پیدا کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که ما نمی‌توانیم لامپ‌ها و پروژکتور استخری های حاوی لامپ را پس بدهیم.
جایی که چراغ های استخر خود را قرار می دهید به نوع استخری که دارید، شکل آن و همچنین نوع چراغ هایی که نصب می کنید بستگی دارد. قرار دادن چراغ های استخر در فاصله مساوی از یکدیگر باید توزیع یکنواخت نور را در سطح آب تضمین کند. اگر استخر شما منحنی است، ممکن است لازم باشد که پرتو پرتو نور و زاویه تابش نور را در نظر بگیرید.

بهترین چراغ استخری چیست؟
بهترین چراغ های استخر شنا، طول عمر طولانی را با نورپردازی قدرتمند متعادل می کند. ممکن است متوجه شوید که بهترین نور استخر برای نیازهای شما به نوع استخری که دارید بستگی دارد. به عنوان مثال، چراغ ها به طور خاص برای استخرهای روی زمین طراحی شده اند و نیازی به هیچ ابزاری ندارند و حداقل زمان نصب را ندارند.
منبع

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *